Я є шлях, правда і життя,
і ніхто не приходить до Отця,
крім як через Мене!
Слово Твое - свет стезе моей!
блуждали
совратились
Все мы
как овцы,
каждый на свою дорогу...
previous arrow
next arrow
Slider

Дорогі брати і сестри!

Мир Вам і благодать від Господа нашого Ісуса Христа!

Влітку 1999 року з Божої ласки було створено нове об’єднання євангельських християн: Асоціація місіонерських церков євангельських християн України. Ми віримо, що Господь наш закликає всіх своїх дітей до єдності і любові. Тому Асоціація була створена для того, щоб об’єднати церкви, які з різних причин не є членами вже існуючих об’єднань, але прагнуть до єдності з іншими християнами.

Асоціація місіонерських церков євангельських християн України (далі Асоціація) об’єднує євангельські церкви, утворені в результаті місіонерського служіння і визначають місіонерство і учнівство своїми основними пріоритетами на шляху досягнення головної мети — прославлення Бога. Асоціація утворена для взаємної підтримки цих церков і сприяння об’єднанню зусиль у створенні нових церков з тим же баченням.

Асоціація заснована на позиціях євангельського богослов’я, яка визнає Біблію своїм основним вищим авторитетом у всіх питаннях віри, церковного устрою і повсякденному житті. Асоціація не ототожнює себе з будь-якої існуючої церковної деномінацією в Україні або за кордоном, але близька по духу з вченням Євангельських християн та баптистів, існуючих в Україні  вже більше 100 років. Асоціація не протиставляє себе існуючим церковним об’єднанням і спілкам, але прагне до братських відносин і співпраці з усіма хто любить Господа в єдиній сім’ї Його послідовників. Ставлячись з любов’ю і повагою до всіх, ми усвідомлюємо, що маємо від Бога доручення — бути якомога більш відкритими до суспільства, що потребує євангельського світла, і бажаємо виявитися вірними в служінні і покликанні.

Церкви, що входять в Асоціацію, пов’язані між собою не узами ієрархічної підпорядкованості, але узами братньої любові, а також спільною метою, пріоритетами і цінностями.

Основними цінностями нашої Асоціації є:

— Першість Бога у всьому і Його повне панування в житті віруючих (Пс.134: 6; 23: 1; 21:29; 102: 19; Кол.1: 16-18).

— Христоцентричність (Рим.11: 36).

— Взаємовідносини (1Ін.4: 7,10-11; 3:10; 2: 9-11; Ін.13: 34; 17: 21,23).

— Велике Доручення (Матф.28: 18-20).

— Благодать (Еф.2: 8-9).

— Активна громадянська позиція (Бут.1: 28-30; 1Пет.2: 11-12; 15-16; 2Кор.2: 14-16).

— Священство всіх віруючих (Мф.23: 8-12; Откр.1: 6; 5:10; 1Пет.2: 9; 1Тим.2: 1-4).

Ми віримо, що створена Асоціація послужить славі Господній і буде сприяти поширенню Доброї Новини як в Україні, так і за її межами.

Бажаємо Вам рясних Божих благословінь в вашій праці на ниві Господній.