Новости

Піст та молитва

Шановні брати та сестри!

З миром і любов’ю Господа Нашого Ісуса Христа звертаємося до вас!

У вівторок 12 вересня відбулося чергове засідання Ради Євангельських Протестантських Церков України, до складу якої входить і наше об’єднання. На зустрічі глави церков та їх помічники ще раз засвідчили свою вірність християнським, біблійним цінностям і з занепокоєнням споглядають на спроби законотворців любою ціною підписати договір про Асоціацію з ЄС на Саміті Східного Партнерства у Вільнюсі (листопад 2013 року), що виражається в намірах прийняти ряд законопроектів, які нівелюють основи духовності будь-якого суспільства в цілому і є викликом християнській спільноті України.

Ми не даємо оцінку політичним прагненням України, але застерігаємо від бездумного копіювання законодавства деяких країн Європи, нівелюючи християнську мораль та чіткі настанови Слова Божого.

Саме тому на цьому засіданні було прийняте рішення запропонувати усім членам цієї Ради, яка представляє більше 9000 християнських громад, молитися з постом перед політичними подіями листопада. Ми з щирою молитвою звернемося до Бога, покладаючись на обітницю Біблії: “… Якщо кому з вас настачає мудрості,  нехай просить від Бога, що всім дає просто, та не докоряє, і буде вона йому дана” (Як.1:5).

Приєднайтесь до нас у дні посту і молитви 06  жовтня та 03 листопада. Моліться на богослужіннях, у сім’ях та особисто. Об’єднаємо нашу країну молитвою і будемо вірити, що Добрий Бог захистить нашу країну від свавілля гріха та розпусти.

З побажаннями Божих благословень.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.