Я є шлях, правда і життя,
і ніхто не приходить до Отця,
крім як через Мене!
Слово Твое - свет стезе моей!
блуждали
совратились
Все мы
как овцы,
каждый на свою дорогу...
previous arrow
next arrow
Slider

Тед Тріпп є старшим пастором церкви «Grace Fellowship» в місті Хазлтон, штат Пенсільванія, США, де служить з 1976 року, а з червня 1983 року — саме як пастор. Кілька років він пропрацював консультантом в християнському фонді консультування і освіти. У 1979 року Тед разом зі своєю дружиною Марджі заснували християнську школу «Immanuel», де Тед протягом чотирьох років служив, як учитель і керівник. Він і зараз продовжує служити в цій християнській школі, але вже в якості адміністратора. З 1994 року він підтримує служіння консультування, виступаючи на конференціях і представляючи семінари на тему «Як бути пастирем своєї дитини». Тед і Марджі Тріпп також є авторами кількох популярних книг по вихованню дітей.

В даній статті представлені відео-, аудіо- та інші матеріали курсу «Як бути Пастором для свого Дитяти»!

Для кого прослуховування цієї конференції буде корисно?:

— Для батьків. В першу чергу це послання для вас. Прослуховуйте, навчайтесь, читайте однойменну книгу Теда Тріппа і застосовуйте на практиці отримані знання.

— Для пастирів і служителів Церкви. Ми рекомендуємо вам прослухати конференцію і організувати загальний перегляд запису у своїй громаді + міркування і відповіді на питання для батьків вашої церкви.

— Для співробітників недільної школи та дитячих таборів. Цей матеріал допоможе вам ознайомитися з базовими принципами виховання дітей, щоб ділитися ними з батьками ваших вихованців і застосовувати їх на практиці при роботі з дітьми.

За наступним посилання продивіться серію лекцій конференції:

За наступним посиланням скачайте робочий зошит і роздрукуйте:

https://drive.google.com/file/d/1HFBza9Kj5LIC3RU6E0s5zYFYrmyKOtCN/view

Так ви зможете ефективно пройти навчання. Рекомендовано переглядати матеріал на малих групах, для того, щоб можна було б опрацьованим вченням поділитись з друзями і закріпити вивчене Слово Боже під час обговорення. Цінністю даного вчення є його ключова орієнтація на Слово Боже і власний унікальний досвід виховання автора (у Теда і його дружини Марджі троє дорослих дітей, кожен з яких вірно служить Господу).

Скачати аудіозапис з конференції в MP3 форматі і інші матеріали можна за цим посиланням:

https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1UVegysgMAohSO4hKVelqRTdkr19poBR1

Слідкуйте за інформацією.

Плануємо в 2019 році  організувати другу частину конференції з Тедом Тріппом «Як передати віру своїм дітям?»